Black Friday Cenopád - Termosky a termohrnky XD Design, termohrnky
XD Design Termohrnek na kávu 0,16 l modráXD Design Termohrnek na kávu 0,16 l modrá
- XD Design
- 0.16 l
- termohrnky
- modré
Termohrnek Coffee to Go od nizozemské značky XD Design je perfektním parťákem na cesty pro milovníky espressa a lungo. Se svým objemem 160 ml se vejde do většiny kávovarů a je...
XD Design Termohrnek Coffee to Go do kávovaru 160 ml bílýXD Design Termohrnek Coffee to Go do kávovaru 160 ml bílý
- XD Design
- 0.16 l
- termohrnky
- bílé
Cestovní termohrnek s ouškem od nizozemské značky XD Design je perfektním parťákem na cesty pro milovníky espressa a lungo. Se svým objemem 160 ml se vejde do většiny kávovarů...
Coffee to go hrnek stříbrná 160 mlCoffee to go hrnek stříbrná 160 ml
- XD Design
- 0.16 l
- termohrnky
- stříbrné
Méně je někdy víc. S výškou 8cm je to perfektní termohrnek s dvouplášťovou stěnou pro jakýkoli kávovar. Vnitřní tělo z PP. Jednoduché otočné víčko zabraňující rozlití. Ideální...
XD Design Termohrnek do kávovaru Sierra 0,28 lXD Design Termohrnek do kávovaru Sierra 0,28 l
- XD Design
- 0.28 l
- termohrnky
- stříbrné
XD Design Sierra XD Xclusive je termohrnek o objemu 280 ml, který se díky svému formátu vejde pod většinu kávovarů. Dvojitá nerezová stěna a silikonové detaily doplňují...
XD Xclusive Termohrnek do kávovaru Sierra 0,28 lXD Xclusive Termohrnek do kávovaru Sierra 0,28 l
- XD Design
- 0.28 l
- termohrnky
- stříbrné
Termohrnek, který se vejde do většiny kávovarů. Tento dvojstěnný termohrnek o objemu 280 ml je vyroben z nerezové oceli a má silikonové detaily. Váš nápoj vydrží teplý až 5...
XD Design Termohrnek Coffee to Go do kávovaru 0,16 l černýXD Design Termohrnek Coffee to Go do kávovaru 0,16 l černý
- XD Design
- 0.16 l
- termohrnky
- černé
Termohrnek Coffee to Go od nizozemské značky XD Design je perfektním parťákem na cesty pro milovníky espressa a lungo. Se svým objemem 160 ml se vejde do většiny kávovarů a je...
Cork XD Design Termohrnek do kávovaru 0,18 lCork XD Design Termohrnek do kávovaru 0,18 l
- XD Design
- 0.18 l
- termohrnky
- stříbrné
Malý rozměrem, velký stylem. Designový termohrnek Cork od nizozemské značky XD Design je perfektním parťákem na cesty pro milovníky espressa, capuccina a kávy lungo. Se svým...
XD Design Termohrnek s rukojetí Clik 0,225 lXD Design Termohrnek s rukojetí Clik 0,225 l
- XD Design
- 0.225 l
- termohrnky
- černé
Termohrnek s rukojetí Clik o objemu 225 ml. Termohrnek je dvouplášťový a je vyroben z nerezové oceli. Víčko hrníčku je nepropustné, umožňuje pít ze všech úhlů a otevírá se...
XD Design termohrnek 500 ml červenýXD Design termohrnek 500 ml červený
- XD Design
- termohrnky
- červené
XD Design Copper dámský termo hrnek, červený Dvoustěnná konstrukce s měděnou izolací pomáhá udržet nápoje teplé po dobu 8 hodin a studené po dobu 24 hodin. Termohrnek je vyroben...
XD Design Boom eco cestovní hrnek 0,225 lXD Design Boom eco cestovní hrnek 0,225 l
- XD Design
- 0.225 l
- termohrnky
- šedé
- 7 cm
Ekologický cestovní termohrnek, 225 ml, dvojitá stěna. Vyroben z odolné nerezové oceli. Minimalistický design. Praktické zavírání zaručuje 100% nepropustnost. Parametry -...
XD Design Bambusový termohrnek Bogota 0,45 lXD Design Bambusový termohrnek Bogota 0,45 l
- XD Design
- 0.45 l
- termohrnky
- hnědé
Termohrnek od nizozemské značky XD Xclusive v kombinaci nerezové oceli a bambusu o objemu 450 ml. Vybaven uzamykatelným víčkem a 100% nepropustný. Váš oblíbený nápoj udrží...